Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Hensley‘ Skate Art & Photo Exhibit

28. 6.-30. 9. / Rock Café / Fotografie

Do 30.9.2018 bude v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Hensley‘ Skate Art & Photo Exhibit.

Bar Hensley otevřel své dveře v peruánském hlavním městě Lima v prosinci roku 2010. Je pojmenován po Mattovi Hensley, legendárním skejťákovi osmdesátých let. Bar se stal brzy povinnou zastávkou pro mnoho umělců a riderů z celého světa, kteří navštívili Limu. Slogan baru zní „Hens is home“ (Hens je domov) a díky rodinné atmosféře se do Hensley lidé z celého světa vracejí.
Tato výstava představuje některé lokální umělce, pro které je Hensley domovem a kteří pomáhají s designy triček, plakátů a zdí baru a zároveň vystavuje fotografie jezdců, kteří Hensley navštívili a nebo jezdili v jeho minirampě, jako Tony HawkDaewon Song, Eddie Reategui, Lizzie Armanto, Og de Souza ad.
Budou zde také limitované edice triček baru od vystavujících umělců a limitované skateboardy, které vznikly jako kolaborace s našimi přáteli, punkovými legendami Subhumans U.K.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Hensley‘ Skate Art & Photo Exhibit