Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Hans-Jürgen Burkard: Nestydaté časy – fotografie z Ruska

Do 30.12.2015 bude v galerii art residence Zahradnik, V Jámě 8, Praha 1, přístupná velmi zajímavá a rozsáhlá výstava Hanse-Jürgena Burkarda: Nestydaté časy – fotografie z Ruska.

Galerii najdete takto: Vejdete do průchodu, přejdete dvůr, pak na schodiště a po schodech 2 patra dolů do podzemí.

Galerie Zahradník Vás srdečně zve na výstavu „NESTYDATÉ ČASY – fotografie z Ruska“ německého fotografa Hanse-Jurgena Burkarda.
Fotografie z let 1989 – 1995 zachycují chaotickou dobu velkých proměn doby Perestrojky a rozpadu Sovětského svazu. Fotoreportáže, které vznikly na zakázku německého časopisu „Stern“ byly vyznamenány mnoha mezinárodními cenami, mezi jinými v roce 1994 cenou „Infinity Award“ Mezinárodního Centra pro Fotografii v New Yorku, kde byly rovněž jeho fotografie vystaveny. Jeho snímky byly publikovány v časopisech Life, Time, Newsweek, Sunday Times Magazine, Paris Match, Figaro Magazine, El Pais, Geo Magazin, Stern.
V soutěži World Press Photo získal několik cen a čestných uznání. Německý a evropský Art Director Club ho vyznamenal dvanácti medailemi. 16 samostatných výstav po celém světě a velká fotografická publikace „Jenseits von Kreml und Rotem Platz“ jej profilují jako jednoho z nejvýznamnějších současných fotožurnalistů na světě.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Hans-Jürgen Burkard: Nestydaté časy – fotografie z Ruska