Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Globální oteplování a jeho důsledky

2. 6.-20. 6. / Galerie 1 / Věda

Do 20.6.2015 bude v Galerii 1, Štěpánská 47, Praha 1, přístupná zajímavá francouzská výstava Globální oteplování a jeho důsledky (s překladem panelů do češtiny). Vstup volný.

Třináct panelů představí široké veřejnosti i dětem téma globálního oteplování a skleníkových plynů. Výstava umožní návštěvníkům lépe pochopit problematiku životního prostředí a jeho ochrany.

Výběr fotografií na téma životního prostředí (biodiverzita, energie, voda, les) doprovodí tuto výstavu, na které budou také k vidění obrázky žáků ZŠ Prahy 1, kteří se zúčastnili výtvarné soutěže „Jak si představuješ planetu Zemi za 50 let“ a prezentace oděvní tvorby studentů VOŠON a SPŠO na téma „Recklovat, uživit, tolerovat“.

Francouzský institut v Praze vás zve při příležitosti akce „Týden France 2015 v Praze“ na výstavu „Globální oteplování a jeho důsledky“.

Vernisáž se konala za účasti Mgr. Evy Špačkové, radní pro oblast školství, občanskou společnost a spolky MČ Praha 1, a Isabelle Guisnel, kulturní radové a ředitelky Francouzského institutu v Praze.

Výstava se koná pod záštitou francouzského velvyslance J.E. Jeana Pierra Asvazadouriana a starosty MČ Praha 1 Oldřicha Lomeckého.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Globální oteplování a jeho důsledky