Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž George Volynkin: Metamorfózy

24. 2.-24. 3. / Art Fabrika / Malba

Do 24.3.2016 bude v ateliéru výtvarných kurzů Art Fabrika, U Zvonařky 9, Praha 2, přístupná zajímavá výstava obrazů a kreseb George Volynkina: Metamorfózy.

Vedoucí ateliéru o autorovi píše:

Na českém výtvarném nebi, chcete-li scéně, se zrodila nová malá, ale zato zářící hvězda. Nazýváme jí malou, protože má jen 13 let, ale její světlo vyzařuje obrovský talent.
Talent každého umělce je kombinací mnoha věcí. George má silný cit pro malířství, jedinečný smysl pro barvu a kompozici. Energie barev je doplněná představivostí, tvarem obrazu a jeho integritou.

Transformace, tvorba, modifikace, změny flóry a fauny … Metamorfóza

Metamorfózy v obrazech George Volynkina jsou kombinací mnoha věcí. George vytváří své hrdiny inspirované filmem, komiksy a hrami. Všechny tyto nově vytvořené postavy se rodí v naprosto novém světě s novými zákony přírody, kterou přetvořil ve svém prismatu.
„Metamorfózy“ odhalují hravý smysl pro humor a ironii, kterou autor jednoznačně má. Z prací Volynkina tak může divák cítit, že autor hledá dokonalou rovnováhu obrazu.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž George Volynkin: Metamorfózy