Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Gabriely Michalové Dobiášové a P.L.Kopeckého: Horizons of Mind

3. 12.-27. 12. / Kavárna Velryba /

Do 22.12.2018 bude v galerii kavárny Velryba, Opatovická 24, Praha 1, přístupná výstava Gabriely Michalové Dobiášové  a P.L.Kopeckého: Horizons of Mind.

Část výstavy se pak přesune do Husitského chrámu v Holešovicích, Farského 3, kde bude na půlnoční mši, Rybovku, a hlavně na Vánoční koncert s projekcemi 27.12.2018.

Gabriela Michalová Dobiášová
malby

P.L.Kopecký
portréty projekcí
abstraktní fotomontáže

Při příležitosti třiceti let přátelství a společného zkoumání horizontů mysli chystáme společnou oslavu výstavou našich nejnovějších děl.

Výtvarná díla Gabriely Michalové Dobiášové jsou pro ni, a mnohdy i pro diváka, jistou formou sebereflexe. Konkrétní tvar používá jako médium, které pomáhá pozorovateli propojit se s vlastními niternými pocity. Její obrazy propojují mysl s emocemi a zároveň, zdánlivě paradoxně, s hlubokým vnitřním klidem, ze kterého vycházejí.

P.L.Kopecký zkoumá možnosti fotografie pomocí montáží, živých 3D animací, portrétů projekcí i virtuální reality jako hledání abstraktního vizuálního jazyka umožňujícího komunikovat mystické stavy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Gabriely Michalové Dobiášové a P.L.Kopeckého: Horizons of Mind