Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž FotoInstitut.cz a Ck FotoAtlas – „Život v severním Vietnamu“

Do 30.1.2016 bude v minigalerii centra Foto Škoda, Vodičkova 37, Praha 1, zdarma přístupná výstava FotoInstitut.cz a Ck FotoAtlas – „Život v severním Vietnamu“.

Druhou výstavou v roce 2016 bude soubor cestovatelských fotografií z fotoexpedic FotoInstitut.cz a CK FotoAtlas. Přijďte se vizuálně ohřát!

Na výstavě uvidíte soubor snímků z FotoExpedice „Severní Vietnam“, který zobrazuje život, obyvatele a krajinu této země v říjnu 2015. Výstavu doplní fotografie z dalších FotoExpedic FotoInstitut.cz a CK FotoAtlas: Japosko na podzim, kdy se červenají javory; vodopády a ledovce z Islandu; malebná krajina pořízená dlouhými skly v Toskánsku a zvířata na ostrově Helgoland, kde se fotí tuleni a terejové z očí do očí.

http://www.fotoinstitut.cz/

http://www.ckfotoatlas.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž FotoInstitut.cz a Ck FotoAtlas – „Život v severním Vietnamu“