Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Fotografie Tassose Venetsanopoulose

Do 27.2.2016 bude v galerii Českého centra, Rytířská 31, Praha 1, přístupná výstava Fotografie Tassose Venetsanopoulose.

Tassos Venetsanopoulos se narodil v roce 1950 v Aténách. Vystudoval ekonomii na univerzitě v Aténách (University of Athens) a v roce 1977 začal pracovat jako fotograf a redaktor v periodiku Technical Press. V roce 1989 se zúčastnil fotografického semináře Platona Rivelise, který velmi ovlivnil jeho názor na fotografii. Od roku 2000 do roku 2012 pracoval v řeckých vydáních časopisů NATIONAL GEOGRAPHIC & TRAVELLER. Jeho fotografie byly publikované v časopisech 4WHEELS, TRAVELLING, FLIGHT, BOAT &SEA, The Hellenic MOTORRAD a také v časopisech NATIONAL GEOGRAPHIC a TRAVELLER.

http://venetsanopoulos.gr/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Fotografie Tassose Venetsanopoulose