Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Fezart residencies # 1 (Fáshion)

Do 14.6.2020 bude přístupná v Karlin studios, Prvního pluku 2, Praha 8 (kousek od Florence v objektu bývalých kasáren za Negrelliho viaduktem), zajímavá výstava Fezart residencies # 1 (Fáshion).

Fáshion je závěrečným výstupem společné rezidence Kateřiny Hynkové / Khynko a Vojtěcha Polláka / VOPO v marockém Fásu, kde galerie Futura v roce 2019 začala pořádat tvůrčí pobyty.
Především všudypřítomné látky, tvořící nedílnou součást místního života, vedly módní designérku a konceptuálně založeného umělce k vytvoření oděvní kolekce, jejíž část je nyní vystavená v Karlin Studios. Tradiční vzory, hutná a pohlcující struktura materiálů jako brokát nebo koberec byly použity při tvorbě živých performativních soch ve veřejném prostoru, které po přenesení do bílého prostoru galerie fungují jako samostatné objekty.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Fezart residencies # 1 (Fáshion)