Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž FAKE News by GEKW – Sadofsky & Trantina

16. 6.-13. 7. / The chemistry design store /

Do 13.7.2017 bude v The chemistry design store , U lužického semináře 11, Praha 1, přístupná zajímavá výstava FAKE News by GEKW – Sadofsky & Trantina.

Sadofsky & Trantina o umění:
Warhol řekl, že umění je práce, jako každá jiná. My v GEKW [GesamteEntarteteKunstWerke] s tím nemůžeme souhlasit, prostě nemůžeme. Skutečně to je velká práce, žádná práce není velká jako tahle. Žádná práce není takhle důležitá. Ale my si myslíme že některé… – my si prostě myslíme, že to pro nás funguje, je to pro nás velmi přirozené.

Sadofsky o spolupráci v umění:
A všechno co jsem řekl, o práci, je to, je to těžká práce, ale je to práce kterou považuji… – miluju ji. Miluji, když můžu mást lidi. Dan [Trantina] odvádí skvělou práci. Fakt mu to jde. Myslím, že jsme skvělý tým, já a on, prý se dobře doplňujeme v našich protikladech a v tom je kouzlo té naší kombinace.

Trantina o nových médiích:
Nějak mi to neznělo. Digitální. Mají to digitální. Co je to digitální? Je to hrozně komplikované, musel bys být Albert Einstein abys na to přišel. A teď chtějí dělat VR [Virtual Reality]! Galerista mi řekl: “Dane, budeme digitální.” Já na to: “Ne, nebudete. Budete zatraceně olejoví a akrylový, digitální stojí stovky miliónů dolarů a to není dobře.”Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž FAKE News by GEKW – Sadofsky & Trantina