Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Fabrika zimní 2020 – Klauzury studentů Fakulty Architektury ČVUT

Do 24.1.2020 bude ve mnoha prostorách Fakulty Architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, zdarma přístupná výstava klauzurních prací Fabrika zimní 2020. Ve všední dny je škola přístupná 6:30-22:00, v sobotu 8:00-20:00.

Jedná se o výstavu všech ateliérových projektů odevzdaných za zimní semestr. Jedná se o největší akci svého druhu v republice, vystaveno je více než 1000 studentských prací ze všech studijních oborů Fakulty architektury ČVUT – architektura a urbanismus, krajinářská architektura a design.

Nenechte si ujít příležitost seznámit se nejen s projekty, které na FA ČVUT vznikají, ale i s prostředím, kde budoucí architekti, krajináři a designéři pracují.

Celkem 56 ateliérů na sedmi podlažích představuje výsledky semestrální práce studentů studijních oborů Architektura a urbanismus, Krajinářská architektura a Design. 

Architektura a urbanismus
2. podlaží – 1. ročník
5. až 7. podlaží – 2. až 5. ročník

Krajinářská architektura
2. podlaží – 1. ročník
6. podlaží – 2. až 5. ročník

Design
2. a 4. podlaží – 1. ročník
4. a 5. podlaží

Pořádá FA ČVUT a Spolek posluchačů architektury SPA

….

Všechny ukázky z výstavy: Honza.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Fabrika zimní 2020 – Klauzury studentů Fakulty Architektury ČVUT