Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Euthanasia Sports Showcase / EUTO SPOR[T] by gtxfusion55 and unknownthug3310 DIGITANASIA SPORT + EUTO HYBR1D

Do 12. 3. 2023 je v nové KG Gate, podchod metra Můstek, výstup Václavské náměstí, přístupná výstava Euthanasia Sports Showcase / EUTO SPOR[T] by gtxfusion55 and unknownthug3310 DIGITANASIA SPORT + EUTO HYBR1D.

Uctivě vám představujeme lokalizovaný pohled na proces transformace, který už potkal každého z nás. Jedná se o studii věcí, jakými jsou emoce, pocity, a dokonce i lidský vzhled vztahující se k nové realitě světa. Vypadají někteří z nás jako dinosauři, nebo jsou v nás dinosauří duše? Kým jsme v hybridní éře? Jak naivní je boj s umělou inteligencí o současnou minulost? Mění drogy náš celoživotní algoritmus a lze vše změnit pomocí AI? Přijďte k bráně a nahlédněte.

….

KG Gate je první pražskou galerii se zaměřením výlučně na prezentaci digitálního umění a to ve veřejném prostoru. Tato nová galerie si svým specifickým kurátorským přístupem klade za cíl vytvořit unikátní koncept postupného přemístění diváka do virtuálního světa a to ilustrací možnosti přechodů mezi klasickým a digitálním uměním, digitálního umění do virtuálního prostředí a v neposlední řadě potom do decentralizovaného světa NFT. KG Gate tím chce přispět k lepšímu pochopení nových možností tohoto rozmanitého světa v oblasti umění, a to právě v době, kdy se obě reality střetávají.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Euthanasia Sports Showcase / EUTO SPOR[T] by gtxfusion55 and unknownthug3310 DIGITANASIA SPORT + EUTO HYBR1D