Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž European Instant Stories (Jan Kloss, Designsupermarket a Okolo)

3. 3.-1. 5. / Polagraph / Fotografie

Do 1.5.2016 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná výstava European Instant Stories.

Organizátoři pražského designSUPERMARKETU a kreativní skupinaOKOLO se v létě roku 2015 rozhodli společně projet Evropu skrz naskrz a navštívit ateliéry a dílny více jak 25ti proslulých designérů z Rakouska, Švýcarska, Itálie, Slovinska a Německa.

Svůj společný projekt nazvali European Design Stories a během cest se jim povedlo pořídit množství inspirativních materiálů a poznatků v podobě obsáhlých textů, rozhovorů, fotografií i krátkých filmů.

Není náhodou, že jeden z členů „výletního týmu“ Jan Kloss s sebou vezl Polaroid a zdokumentoval tak celý trip na instantní filmy. Právě díky jeho fotografiím se tak můžete podívat i do zákulisí vzniku celého projektu European Design Stories a na desítkách Polaroidů nasát atmosféru této inspirativní cesty.

Polagraph je malinkou a útulnou galerií, jež je zaměřena na instantní a klasickou fotografii a dává tak prostor autorům, kteří se těmito technikami zabývají. Má za sebou již několik úspěšných výstav českých i zahraničních autorů. Zároveň je Polagraph místem, kde se pořádají pravidelné fotografické besedy a workshopy, a proto by měl být jasným a oblíbeným cílem všech fotografických nadšenců.

www.polaroidlove.cz
www.polagraph.cz
www.europeandesignstories.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž European Instant Stories (Jan Kloss, Designsupermarket a Okolo)