Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Ester Nemjó: Mladá rodina plná očekávání

Cca do 12. 11. 2021 bude v Galerii Ponorka v Divadle Minor, Vodičkova 6, Praha 1, kolem představení přístupná zajímavá, zábavná a chytrá výstava Ester Nemjó: Mladá rodina plná očekávání.

Podzimní výstava výtvarnice Ester Nemjó nese název podle největšího obrazu, první figurální malby této všestranné autorky. V prostoru galerie Ponorka se Vám představí ilustrace z dětských knížek, ale také volná tvorba v podobě obrazů a keramiky.

Ester Nemjó (*1992)
Absolventka Ateliéru filmové a televizní grafiky na UMPRUM. Věnuje se malbě obrazů, knižní ilustraci, animovanému filmu, grafice, keramice, hudbě. Ráda si hraje se slovy. Nejraději však kombinuje vše dohromady. Vede lekce pro děti v Ateliéru Anima a spolupracuje s dětským sborem Mifun a mateřskou školou Malvína. Nyní se stará o svou rodinu a když je čas, hraje na violoncello.

www.nemjo.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Ester Nemjó: Mladá rodina plná očekávání