Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Ester Knapová: Borůvky

Do 28. 11. 2021 bude v Galerii Jelení, Dukelských hrdinů 25a, Praha 7, přístupná zajímavá výstava Ester Knapové: Borůvky.

kurátor: Jiří Kovanda

41 otázek nad obrazem Ester

Co je za tím lesem? Poznáš dřeviny? Tady rozbalíme svačinu? Který z přítomných démonů je nejhlasitější? Chodí sem Ester někdy zpívat? Je za stromem hubenej trpaslík? Byla Ester v Japonsku? Je tam ráno, nebo večer? Cítíš tu vůni chorošů? Koho milují brouci? Nešly jsme už tudy? Je ten mech v pořádku? Proč tam není nikdo nahej? Stříkáš se proti klíšťatům? Je to podle fotky? Pozná Ester houby? Je ten les poblíž Václavova? Není to nějaký smutný? Je to originál? Ředitelný vodou, nebo olejem? Na koho myslíš? Na kterej navěsíme vánoční ozdoby? Umíš házet nožem? Tady spí lišky? Je tu v noci strašidelno? Jak se pozná bažina? Stihneme dneska ještě kino? Půjdeme už domů? Co budeš dělat večer? Taky tě bolej na výstavách nohy? Má ta Ester vůbec kluka? Líbilo by se tu kočce Mikeše? Je to vlevo nahoře Ufon? Chtěl bych tohle doma? Co by na ten obraz říkala Klára, se kterou jsem chodil? Jak by to vypadalo hlavou dolů? Přijde ještě někdo? Pouští si Ester u malování hudbu? To už je kraj lesa, žejo? Bude nějakej raut?

Martin Kyšperský Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Ester Knapová: Borůvky