Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Erli Grünzweil

4. 10.-1. 1. / Hidden Gallery / Fotografie

Do 1. 1. 2023 najdete v Hidden gallery, Bořivojova 106, Praha 3, velmi zajímavou výstavu fotografií Erli Grünzweila.

Erli Grünzweil sídlí ve Vídni. Na základě inscenovaných situací a věcí vytváří surrealistický svět obrazů, které se zabývají sociologickými a socioekonomickými tématy. Výchozím bodem pro obrazy je interakce mezi objektem, člověkem a přírodou. Fiktivita je vytvářena pomocí digitální manipulace, která nabízí ambivalentní vesmír, kde se zmanipulované obrazy nezdají být tak a naopak. Mezi fikcí a realitou vzniká prostor pro nové nápady, něhu a odpor. Vždy se snaží vše propojit, aby nacházel nové perspektivy a tvary.
 
….
 
Nová série výstav pod názvem: Poetika, Estetika, Kompozice, oslavuje fotografii v její největší síle, jak vizuální, tak i vypravěčské. Chceme při pohledu na fotografii utéct do představy, jaké by bylo mít její obsah v našem životě, nebo chceme zůstat přítomni a samotnou fotografii vychutnávat?
 
Kontakt na osobní prohlídky:

Mail: filip (zavináč) filipkartousek.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Erli Grünzweil