Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž ENZO Medové dny 2

Jenom do soboty 13.6.2015 bude v minigalerii centra Foto Škoda, Vodičkova 37, Praha 1, probíhat výstava ENZO Medové dny 2.

Deset autorů, dvacet očí, více než dvě stě fotografií a jedna kresba na výstavních panelech a na velkoplošné plazmě v pražském Centru FotoŠkoda…

Vystavující autoři:
Jiří Heller
Jan Rohan
Eva Šípová
Jaromír Antoš
Lukáš Beránek
Jana Mašterová
Šárka Hellerová
Lenka Hellerová
Monika Mašterová
Jana Steidl-Kindernayová

Štěk kurátora Enza:

Přátelství, vzájemné dobírání se i nezištná podpora a přízeň. Touha užít si legraci a dobrodružství, něco výjimečného dokázat. Radost ze společných setkávání a úspěchů ostatních. To jsou tmelící prvky naší smečky. Party retrívrů, labradorů, jednoho bígla a páníčků s nekonečnou trpělivostí a zápalem pro hru všeho druhu. My psi jsme krásná a ušlechtilá stvoření. Často tudíž na nás spočine se zalíbením nejen oko páníčků, ale i čočka objektivu jejich milovaného fotoaparátu. Je lhostejné, jaké značky, formátu, či zda se jedná o nejnovější dělo, které je právě na trhu. Naše lidi spojuje, kromě oddanosti nám chlupatcům, ještě vášeň pro fotografii. Mám velkou radost, že pozvání na druhou společnou výstavu Medové dny přijali naši kamarádi, skvělí fotografové a báječní chovatelé psů.
Pac a hubu. Enzo.

http://www.wwg.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž ENZO Medové dny 2