Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Dita Pepe – Love in Progress

25. 9.-23. 11. / Polagraph / Fotografie

Do 23.11.2018 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná zajímavá výstava fotografií Dita Pepe – Love in Progress.

Dita Pepe představí v Polagraphu sérii polaroidových snímků, které nafotila přímo pro tuto příležitost. Inspirovala se přitom kontroverzní metodou newyorské psycholožky Marthy Welch, která v 70. letech přišla s tím, že pomocí pevného, ale neagresivního objetí, jsme schopni řešit problémy narušených vazeb. Do tohoto velmi osobního fotografického projektu tak zapojila svoje dvě dcery, Idu a Elu. Snímky jsou výsledkem experimentování nejenom s psychologickou stránkou tvorby, ale i s instantním materiálem a Polaroidem.

———————————————————-

„Definice lásky je subjektivní záležitostí. Každý do ní promítáme svoje vlastní zkušenosti, citlivost, schopnosti lásku cítit, vnímat, vidět. Nejen krize středního věku, ale i fenomén virtuálního života mi byl impulsem začít se tématem intenzivně zabývat a nacházet – nejen pro sebe – nové definice. “

Kurátorem výstavy je Jan Royt, za podporu děkujeme BU2R.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Dita Pepe – Love in Progress