Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Dereck Hard / 9

Do 15.12.2019 bude v Kavárně co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5 (vstup přes parkoviště), přístupná zajímavá a hustá výstava Derecka Harda / 9.

Přední český umělecký fotograf Dereck Hard, známý svými inscenovanými pop artovými fotografiemi, měl letos nabitý a úspěšný rok. Vyhrál na třech mezinárodních soutěžích a po sólo výstavách nejen v České republice, ale i v USA nebo Rusku si na listopad připravil svou již letošní devátou výstavu. Má krátký a prostý název – 9.

🖤🖤🖤
Série zachycuje každý měsíc těhotenství v inscenovaném příběhu, ve kterém hraje hlavní roli Dereckova partnerka Mari Kepari 🖤, se kterou opravdu čekal tou dobou vysněného potomka.🖤 Dereck nenásleduje současné trendy a na svých sociálních sítích již dávno nesdílí důležité osobní momenty jeho života. O to víc je překvapivé, že celou sérii věnoval těhotenství své milované partnerky a příchodu na svět zbožňované dcery Emy. 🖤

Jejich příběh byl o mnoho šťastnější než ten vyobrazený, ale možná i ten dojde k vytouženému „happy endu“. Nebo ne?! 🖤

Kurátor: Vojta Fiala
Precizní tisk fotografií: MEGAPIXEL (Megapixel.cz)
Galerie: Dudes&Barbies Gallery (Dudes&Barbies Gallery)Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Dereck Hard / 9