Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Dennis Scholl – The song of inclination

24. 10.-23. 11. / DSC Gallery / Malba

Do 23. 11. 2022 bude v DSC Gallery, Dlouhá 5, Praha 1, přístupná velmi zajímavá a hodně emotivní výstava obrazů Dennise Scholla – The song of inclination.

Zažijte fantaskní atmosféru a snovou náladu tvorby berlínského malíře Dennise Scholla (nar. 1980), která se vyznačuje silnými vypravěčskými tendencemi a ohromujícím smyslem pro detail.
 
Staňte se, jakožto divák nahlížející na jeho tvorbu, svědkem osudů vyobrazených postav, součástí samotného díla. Kompoziční propracovanost jeho děl nabízí možnost postupovat obrazem kousek po kousku a objevovat všechna jeho skrytá zákoutí. Obličeje, těla, rostliny a další organické prvky, struktury a materiály, které uspořádávává vysoce zhuštěným způsobem.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Dennis Scholl – The song of inclination