Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž David Těšínský: Life is Good

21. 1.-20. 3. / The Bistro / Fotografie

Do 20.3.2020 bude v příjemném podniku The Bistro, Londýnská 71, Praha 2 (u I.P.Pavlova) přístupná krásná a zajímavá výstava fotografií Davida Těšínského: Life is Good.

Life is Good. Nejen název výstavy fotografií Davida Těšínského se shoduje s našim pohledem na svět. Stejně jako naše menu jsou jeho díla pestrá, barevná, hravá, kosmopolitní.

Life is Good (2012-2019) je satirická série, která slaví radost každodenního života, zabíjí stereotypy a otevírá oči.

David Těšínský mapuje subkultury, lidi se speciálním lifestylem nebo osudem po celém světě. Fotografoval ženy ve válce v Donbasu na Ukrajině, sériové vrahy na východě Ukrajiny, Satanistické rituály, revoluční mládež v Íránu, exorcismus v Etiopii, oběti ohňů v Amazonii, žijící legendy reggae na Jamajce, tragikomický život japonských businessmanů, každodenní život raperů v Detroitu a NY, LGBT komunitu v Bělorusku, agorafobického člověka, který 9 let nevyšel z domu. Spal ve slumech, fotil pražské narkomany.
Jeho fotografie můžete znát například z VICE, The Guardian, The Huff Post, Stern, Le Monde, Vanity Fair, nebo magazínu Reportér.

www.tesinskyphoto.com
fb: David TesinskyFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž David Těšínský: Life is Good