Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Dávid Suchár: Skateboarding is life and love

13. 9.-31. 10. / Polagraph / Fotografie

Do 31.10.2017 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná výstava Dávida Suchára: Skateboarding is life and love.

Dílo nese název Skateboarding is life and love: NY Portraits a zachycuje týdny, které jehož autor strávil v New Yorku dokumentováním místní skateové scény.

Výstava je složena ze tří částí – instaxových fotografií, nahrávek rozhovorů a videí z cest po Velkém jablku. Tyto tři složky se navzájem doplňují tak, aby poskytly co nejkomplexnější obrázek nejen o lidech, se kterými se Suchár v rámci mapování výrazně specifické newyorské skate komunity setkal, ale i o místech, kde se tato setkání probíhala. Fotoportéty skateařů jsou doplněny o jejich vlastnoruční podpisy a nahrávky rozhovorů vzniklými přímo v místech pořízení snímku. Fotografie lidí a míst jsou následně propojené nití videí, která vznikla během autorova cestování po metropoli a zachycují newyorské metro a ulice. I díky těmto doplňkovým materiálům lze nadcházející Suchárovu výstavu považovat za plnohodnotný dokumentární celek. 

Vernisáž výstavy byla součástí oslavy 5. narozenin Polagraphu !!Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Dávid Suchár: Skateboarding is life and love