Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž David LaChapelle: Múzy

22. 3.-7. 5. / DSC Gallery / Fotografie

Do 7.5.2016 bude v Galerii Dvorak Sec Contemporary, Dlouhá 5, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava Davida LaChapella: Múzy.

K vidění jsou fotografie z éry mistrovy největší komerční slávy i práce z období posledních deseti let, během nichž se inspiroval dílem velkých mistrů, ale také džunglí ostrova Maui. Právě na něm totiž David LaChapelle po odchodu ze světa reklamy a lesklých magazínů našel nový domov i inspiraci.

Americký fotograf David LaChapelle (nar. 1963) patří již od poloviny 90. let 20. století mezi nejvýznamnější světové fotografy. Jeho tvorba ovlivnila desítky dalších autorů a LaChapelle si postupně vytvořil svůj nezaměnitelný a na první pohled rozpoznatelný styl.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž David LaChapelle: Múzy