Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Danny Worm – Smokes & Mists

Nejméně do 26.10.2015 bude v ROH družstevní kavárně, U božích bojovníků 3, Praha 3, přístupná zajímavá výstava fotografií Dannyho Worma: Smokes & Mists.

Danny Worm
Mladý fotograf, který objevil kouzlo fotografie před čtyřmi lety a od té doby jí naplno propadl. Začínal jako samouk a v současné době je studentem třetího ročníku oboru fotografická tvorba a média na VOŠG a SPŠG, Hellichova 22, Praha 1. V minulosti spolupracoval například se zpěvákem Thomasem Puskailerem, choreografem Martinem Gogou či s hercem a divadelním režisérem Lumírem Olšovským. Momentálně spolupracuje především s korzetiérkou Riwou Nerona, malířkami Zuzanou Csatai a Terezou Ester Vackovou a s českou burleskní scénou. Nejvíce se však pokouší zaměřit na své vlastní projekty, ke kterým se snaží navrhovat a šít nevšední kostýmy.
Focení je jeho největší vášní a rád by jím jednou zaplnil pozici svého povolání, protože každý máme své sny a všechny sny se mohou splnit.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Danny Worm – Smokes & Mists