Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Daniela Šafránková: Hodinka dovolené v srdci města

Do 23. 8. 2022 bude ve Vinotéce 2 deci, Americká 39, Praha 2 – Vinohrady, denně přístupná v podzemí i v přízemí zajímavá výstava obrazů Daniely Šafránkové: Hodinka dovolené v srdci města.

Daniela Šafránková je česká malířka a spisovatelka. Absolvovala divadelní fakultu Akademie múzických umění, poté vystudovala výtvarnou výchovu a pedagogiku na California State University. Pracovala jako učitelka v Praze a v Kalifornii, kde nějaký čas také žila.

Malbě se věnuje od roku 1993. Preferuje techniku olejomalby na plátno. Její obrazy, plné tvarů a překypující barvami, se objevily také jako přebaly jejích tří románů vydaných v nakladatelství Argo.
Inspiraci ke své tvorbě nachází v Kalifornii, v jižních Čechách, kde v posledních dvaceti letech našla svůj druhý domov a ve své domovské Praze, na Vinohradech.

Výstava je prodejní.

e-mail: 2decivinohrady@bonmedia.zFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Daniela Šafránková: Hodinka dovolené v srdci města