Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Daniel Krejbich: Recyklace … do ložnice … na Designových vánočních trzích

Do 23.12.2015 bude v Galerii Nadace ABF, Václavské náměstí 31, Praha 1, přístupná v rámci Designových vánočních trhů výstava Daniela Krejbicha: Recyklace … do ložnice.

Nejde o Danovu klasickou malířskou výstavu – spíše o konceptuální projekt, kdy se ujal vyhozených obrazů a mírně je domaloval / restauroval.

Daniel Krejbich /1969/ je absolventem Fakulty Architektury ČVUT, obor architektura. V letech 1992–1993 studoval design nábytku na École Nationale d´Architecture de Strassbourg a v letech 1991–1992 figurální kresbu v ateliéru prof. Borise Jirků na VŠUP v Praze. Malbě se intenzivně věnuje od roku 2002. Zaměřuje se jak na tvorbu Figurální, tak na krajinomalbu, kdy tato údobí prokládá krátkými odbočkami k čisté abstrakci.

www.danielkrejbich.net

Designové vánoční trhy budou v galerii ABF přístupné do 23.prosince 2015, po-ne: 11:00 až 20:00.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Daniel Krejbich: Recyklace … do ložnice … na Designových vánočních trzích