Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Dana Vyjídáková (Siggerinda): Doteky karantény

Do 30.6.2020 bude v Štrafice, Rybalkova 177/43, Praha 10 (vedle sadů Gröbovka), přístupná výstava obrazů Dany Vyjídákové (Siggerinda): Doteky karantény.

….tímto bych Vám ráda řekla i více slov o mém malování žehličkou – Enkaustikou.
Touto technikou se zabývám poměrně krátkou dobu ,a netušila jsem, že mě tak pohltí a okouzlí a stane se neodmyslitelnou součástí každého dne,chvilky a okamžiku.
Je to neskutečný relax a droga.Někdy se nemůžu dočkat až budu doma a žehlit..Moje obrázky jsou odrazem těch nejhlubších skrytých emocí,momentálních nálad a okamžiků…… nově jsem začala malovat na textil – trička a plátěné tašky..V roce 2019 jsem si nechala značku Siggerinda patentovat..a tato značka SIGGERINDA je již zapsána do rejstříku ochranných známek..!!!.děkuji všem za přízeň sdílet chvilky a okamžiky se mnou…., mými obrázky, náramky a dalšími výrobky, které jsou i pro Vás…Vaše Siggerinda

https://www.facebook.com/Siggerinda/

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Dana Vyjídáková (Siggerinda): Doteky karantény