Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Dan Vojtěch: Spirit of Iron Man

11. 4.-30. 5. / Polagraph / Fotografie

Do 30.5.2017 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná výstava Dana Vojtěcha: Spirit of Iron Man. Všechny fotky z výstavy: Petr.

Přestože se Dan věnuje hlavně digitální fotce, pro zdokumentování triatlonového závodu Iron Man na Havaji se rozhodl použít instantní materiál, a sice velkoformátový fotoaparát Linhof a polaroidové filmy New55 formátu 4×5 palců.

Fotografie jsou naprosto unikátní nejen technologií velkoformátového Polaroidu, se kterou se dnes setkáte opravdu výjimečně, ale také tím, že se jedná o neopakovatelné záběry špičkových sportovců při jednom z nejnáročnějších závodů na světě. Projekt vznikl za podpory RedBull Photography.

Na výstavě budou k vidění originály fotografií.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Dan Vojtěch: Spirit of Iron Man