Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Clara Zangová: Pohyby emocí

23. 7.-31. 8. / Caffé URX / Malba

Do 31.8.2018 bude v Caffé URX, Urxova 6, Praha 8 – Karlín, přístupná výstava obrazů Clary Zangové: Pohyby emocí. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Clara Zangová je ostravská rodačka momentálně studující FSV UK. Ač maluje od malička, od svých třinácti pracovala v ateliréu paní Evy Horákové v Ostravě-Mariánských Horách, nyní dochází do výtvarného ateliéru v pražském Karlíně pod vedením Lenky Kubelové.
Ve své aktuální tvorbě se Clara zabývá propojením výtvarného umění a tance, kterému se také věnuje a krátce jej studovala. Pomocí pohybu se snaží vyjádřit složité emoce, své myšlenkové pochody, anebo zkrátka jen studuje hranice pohybu.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Clara Zangová: Pohyby emocí