Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž charitativní výstavy Žiješ srdcem

14. 11.-30. 11. / DSC Gallery / Instalace

Do 30.11.2017 bude v DSC Gallery, Dlouhá 5, Praha 1, přístupná skvělá skupinová charitativní výstava Žiješ srdcem.

Osmnáct děl vytvořených předními českými designéry, malíři a umělci bude k vidění od 14. do 30. listopadu 2017 v pražské DSC Gallery.

Výstava kombinuje ztvárnění anatomických srdcí v produktovém a módním designu, šperku, ilustraci i malbě a je součástí nové kampaně Žiješ srdcem (loono.cz/zijessrdcem), která učí, jak se o své srdce správně starat.

Výstava bude zakončena 30. listopadu charitativní dražbou.

Zapojili se do ní následující designéři a umělci: Michal BačákTereza Rosalie KladosovaBold Studio by Marketa KratochvilovaMaria Makeeva IllustrationTadeáš PodrackýJanja ProkićLiběna RochovaDechem,Tomski&PolanskiMaxim VelcovskyVRTIŠKA • ŽÁKZORYA, Cimala Michal, Andrej Dúbravský, Viktor FrešoAšot Haas, Michal Motyčka, David Pešat.

Vstupné dobrovolné.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž charitativní výstavy Žiješ srdcem