Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž charitativní výstavy projektu Miluju Prahu 2021

Do 15.9.2020 bude v Salle Terreně v zahradě Valdštejnského paláce – Senátu, Valdštejnská 3, Praha 1, přístupná krásná výstava projektu Miluju Prahu 2021.

https://bit.ly/MilujuPrahu2021 

Fotografie budou po konci výstavy vydraženy 17.9.2020 ve prospěch Dětského domova v Mostě na charitativní aukci v Jindřišské věži. 

Novinář, historik a fotograf, autor knihy 25 tajemství Prahy a Nová tajemství Prahy, tvůrce projektu Miluju Prahu David Černý pochází ze staré pražské pekařské rodiny. Studoval historii a celý život o Praze píše. Svou lásku k hlavnímu městu chtěl však sdílet i s ostatními, a tak si založil stránku Miluju Prahu. Zpočátku publikoval jen své oblíbené fotky Prahy, stránka se však rozrostla už přes 100 tisíc fanoušků a spousty lidí dnes nadšeně posílají své vlastní fotky. David stále žije na Starém Městě nedaleko Staroměstského náměstí.

Seznam fotografů pro rok 2021:Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž charitativní výstavy projektu Miluju Prahu 2021