Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž charitativní fotografické výstavy Všechny krásy Prahy (Miluju Prahu 2024)

končí 30. května / Jindřišská věž / Fotografie

Do 30. 5. 2024 je v Galerii Jindřišské věže, Jindřišská ulice, Praha 1, 3.patro, přístupný 9.ročník charitativní fotografické výstavy Všechny krásy Prahy (Miluju Prahu 2024).

Fotografie se na konci výstavy Všechny krásy Prahy v Jindřišské věži vydraží v charitativní aukci. Výtěžek získá spolek Nedoklubko, který pomáhá rodinám s předčasně narozenými dětmi.

Vystavují: Peter Čech, David Černý, Karel Dobeš, Antonín Gerža, Jan Hamaďák, Klára Hášová, Jana Kaščáková, David Michálek, Helena Pachovská, Veronika Pilařová, Štěpánka Podrazilová, Olga Smrčková, Valeria Semenova, Iva Šejnohová, Martin Šimoník, Renata Šustová, Jan Urbánek a Jarda Vavřina.

Všechny fotografie budou vydraženy v charitativní aukci na konci výstavy tamtéž (účast na aukci jen pro dražitele, účast nutno potvrdit na david (zavináč) milujuprahu.cz). 

Partnery kalendáře jsou: Jindřišská věž, Nedoklubko Praha 1 Ahmad Tea Harley-Davidson Praha Signál rádio Fotonova a 158 sro.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž charitativní fotografické výstavy Všechny krásy Prahy (Miluju Prahu 2024)