Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž CASting Off – klauzury CAS FAMU

Do 3.7.2016 bude v galerii GAMU, Malostranské náměstí 12, Praha 1 (pozor, nově vstup z průchodu), přístupná výstava CASting Off – klauzury CAS FAMU.

Otevřeno denně mimo pondělí: 10-12 h a 13-18 h.

Vystavují:

Duong Viet Anh, František Fekete, Veronika Dostálová, Vendula Guhová, Haruna Honcoop, Jiří Matoušek, Franz Milec, Pyin Nyar Zeya, Lea Petříková, Tomáš Roček, Andrej Sýkora, Matěj Šenkyřík, Klára Trsková, Vojtěch Žák

kurátor: Michal Kindernay

Klauzurní výstava Centra audiovizuálních studií FAMU shrnuje práce vybraných studentů za uplynulý rok. Projekty, na kterých studenti pracují v rámci dílen pod vedením Georgije Bagdasarova, Martina Blažíčka, Miloše Vojtěchovského a Michala Kindernaye, reagují na specifický prostor galerie AMU a prezentaci současného umění obecně. Centrum audiovizuálních studií (CAS) nabízí v portfoliu uměleckých oborů alternativu v programově přesahujících žánrech a médiích, nicméně primárně vycházejících z pohyblivého obrazu. Filmové projekce, hudební, divadelní či sociální projekty, intervence ve veřejném i kybernetickém prostoru či umění instalace studenti v rámci studia různě propojují a variují. Různorodé práce a přístupy kriticky i poeticky zachycují bizarní i všední události světa kolem nás. Galerie AMU se na pár dní proměňuje v jeho trochu zmatený ale metaforický model.

www.facebook.com/galerie.amu
www.g.amu.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž CASting Off – klauzury CAS FAMU