Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Bohumír Bob Hochman: Androidky mezi fotony meteorů

Do 19.12.2018 bude v Malé galerii vědeckého obrazu, v budově děkanátu Matematicko-fyzikální fakulty, Ke Karlovu 3, Praha 2, 1.patro (chodba vlevo od hlavního schodiště), přístupná zajímavá výstava Bohumíra Boba Hochmana: Androidky mezi fotony meteorů.

Bohumír Bob Hochman zabývá se kaligrafií, asambláží, body paintingem, experimentální malbou, ilustrací, šperkem, plastikou …, narozen 12.10.1958 v Jičíně, absolvent SUPŠ pro zpracování kovů a drahých kamenů v Turnově (1978) (sochařka Alena Zetová), od roku 1979 žije a tvoří v Praze, jeho tvorba byla prezentována na desítkách různých výstav (Praha, Berlín, Mnichov …), módních přehlídkách a dalších akcích, je zastoupena v soukromých sbírkách po celém světě, součástí některých jeho výstav a dalších projektů je jeho poezie, body art a improvizace v různých rovinách hudby a zpěvu, výstavy, body paintingové akce, ilustrace atd. byly otištěny v časopisech Playboy, Hustler, Obsession, Dotek, Regena, Flirt, Leo, Reflex, Ty a Já, Mladý svět, Ring, Piknik, Strip, Escort, Promi, Fontána, Šťastný Jim, Prestige …, v roce 2002 ilustroval Kytici K. J. Erbena.

Vlastimil BrůčekFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Bohumír Bob Hochman: Androidky mezi fotony meteorů