Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Bet Orten & Veronika Ruppert: Pohlednice z budoucnosti (Old`s Cool)

Do 13.7.2018 bude na náplavce pod Palackého mostem, Praha 2, přístupná venkovní výstava Bet Orten & Veroniky Ruppert: Pohlednice z budoucnosti.

Elpida v rámci OLD’S COOL 2018 uvádí výstavu velkoformátových fotografií.

Jak si dnes mladí lidé představují své staří? Kde se vidí, až budou ve věku svých babiček a dědečků? To je téma, které letos otevírá výstava velkoformátových Pohlednic z budoucnosti. Elpida oslovila mladé české talenty napříč obory, aby se podělily o své představy. Jejich budoucí vize stáří ztvárnili dnešní senioři. Na projektu už počtvrté v řadě spolupracuje kreativní duo Bet Orten a Veronika Ruppert.

Výstava Pohlednice z budoucnosti je součástí dlouhodobé kampaně OLD’s COOL, kterou pořádá proseniorská organizace Elpida. OLD’s COOL představuje inspirativní osobnosti a jejich velké životní příběhy na pomezí kultury a společenské debaty s cílem iniciovat dialog napříč generacemi. Do realizace projektů se zapojují současní umělci a samotní senioři. V rámci OLD’s COOL můžete navštívit výstavy, divadelní představení, debaty, workshopy a vystoupení sboru Elpida.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Bet Orten & Veronika Ruppert: Pohlednice z budoucnosti (Old`s Cool)