Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Barbora Štefánková: Více než 9539 dní

20. 12.-14. 1. / Nika - malá Galerie VŠUP /

Do 14.1.2018 bude v galerii NIKA – malá galerie UMPRUM / VŠUP, podchod Palackého náměstí, 2. vstup do stanice metra Karlovo náměstí, Praha 2, v otevírací době metra přístupná výstava Barbory Štefánkové: Více než 9539 dní.

Kolekce ozdob zabývající se tématem drobné figurální skleněné a porcelánové plastiky v kontextu se soudobým designem. Výsledné figurky jsou ilustracemi autorčina náhledu na okolí, ve kterém tematicky čerpá z vlastní životní zkušenosti, o které se však nedomnívá, že by byla natolik osobní, aby nemohla být blízká i náhodnému divákovi.

Barbora Štefánková (*1991) je čerstvou absolventkou Ateliéru skla na VŠUP v Praze. Již za studií vystavovala doma i v zahraničí (např. Salone Internazionale del Mobile, Milán).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Barbora Štefánková: Více než 9539 dní