Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Barbora Myslikovjanová: Sny a proměny

18. 10.-17. 11. / Galerie Art Mozaika / Malba

Do 18. 11. 2021 bude v prostorách výstavní síně Galerie Art Mozaika, Politických vězňů 8, Praha 1, přístupná velmi silná prodejní výstava obrazů Barbory Myslikovjanové: Sny a proměny. Otevřeno Út – Pá: 11.00 – 17.30.

Na výstavě představujeme větší obrazy současné výrazné a talentované autorky, která se představila již na několika silných autorských výstavách. Výstava je průřezem posledními 14 lety tvorby Barbory Myslikovjanové v oblasti malby a představuje divákovi řadu i méně známých prací, které reflektují autorčin osobitý pohled především na její osobní život, ale i na současné děti a jejich často nelehké dospívání.

Divák se může jen domýšlet kolik ze zkušeností, zážitků a traumat své generace autorka do obrazů a kreseb vkládá, ale kromě temnějších tónů barev často v jejích obrazech a kresbách nachází i dekadentní humor, nadsázku a bezbřehou imaginaci.

Výstava se koná souběžně s další výstavou Barbory Myslikovjanové v renomované Galerii Art v Chrudimi (polovina října až začátek prosince 2021).

Barbora Myslikovjanová (nar. 1989) je česká malířka. V letech 2006 – 2010 vystudovala užitou malbu na SUPŠ sklářské ve Valašském Meziříčí (pod vedením L. Wojaczeka). Poté 2010 – 2016 absolvovala pražskou Akademii výtvarných umění (ateliér grafiky II Vladimíra Kokolii a ateliér malířství III Michaela Rittsteina). Vystavovala na řadě autorských i skupinových výstav.

www.artmozaika.eu

info@artmozaika.eu

www.facebook.com/artmozaika.euFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Barbora Myslikovjanová: Sny a proměny