Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Barbora Dohnalová / Carnival

26. 9.-25. 10. / Galerie Flying Pig / Malba

Do 25.10.2019 poběží v nově otevřené galerii Flying Pig, Americká 12, Praha 2, zajímavá a hustá výstava obrazů Barbory Dohnalové / Carnival.

Barbora v galerii Flying Pig představí nejnovější sérii obrazů z léta 2019. Již podle názvu si můžete domyslet, že tématem je karneval/cirkus , který se však Bára snažila pojmout netradičním způsobem a spojit jej se snovou místy i surrealistickou krajinou. Obrazy nemají být příliš veselého rázu i když jsou plné barev, protože na cirkuse je něco divného a temného. Velkou inspirací k vytvoření této série byla četba knih Stephena Kinga a také seriál Carnivale . Těšíme se na Vás, všichni jsou srdečně vítaní!
Pro návštěvu mimo vernisáž prosím volejte 735 718 990 na domluvení času prohlídky.

www.flyingpig.cz
www.barboradohnalova.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Barbora Dohnalová / Carnival