Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Anna Neborová: Výloha

Do 15. 7. 2021 bude v pasážové galerii Ferdinanda Baumanna, Štěpánská 36, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Anny Neborové: Výloha.

Aktuální výstava v Galerii Ferdinanda Baumanna představuje poslední práce Anny Neborové. Ve své současné tvorbě kombinuje digitální obrazovou imaginaci se smyslově působivou malbou. Akvarelové lehkosti a průzračnosti dosahuje obdivuhodným zvládnutím olejové techniky. Zkoumá nejen vizuální, ale i významové posuny abstrahovaných obrazů osobních předmětů a vnáší tak do nich silný emocionální a současně intimní výraz.

….

Anna Neborová se narodila roku 1968 v Praze. Od roku 1987 do 1994 studovala na Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Ptáčka, Sopka a Dlouhého. V současnosti žije a pracuje v Praze.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Anna Neborová: Výloha