Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Andrea „Žabka“ Klváčková: Perokresby

Do 19.7.2015 bude v obchodě Horsefeathers, Revoluční 3, Praha 1, přístupná výstava perokreseb Andrey „Žabky“ Klváčkové.

Andrea „Žabka“ Klváčková je mladá talentovaná umělkyně pocházející ze slovenského Ružomberka a momentálně žijící v Praze. Kromě kresby, malby, fotografie a dalších forem umění má v lásce hory. Právě tato záliba jí přivedla k řadě zajímavých lidí a firem, se kterými spolupracuje a pro které vytváří originální designy. Ve většině případů se jedná o lidi z oblasti extrémních sportů, a tak v jejím portfoliu najdete boty pro Zuzičku Stromkovou, surf pro Klaudii Medlovou nebo skate desku pro Didi Augustinovou. Momentálně Žabka pracuje na designech pro dámskou kolekci Horsefeathers Spring 2016 a právě tato spolupráce jí přivádí k výstavě v pražském Horsefeathers store.

Do světa Žabky Klváčkové můžete nahlédnout na jejím blogu ZABKA’S WORLD http://zabkasworld.blogspot.cz/

Žabka představí kolekci svých perokreseb, které budou vystaveny na galerijní stěně pražského obchodu v průběhu následujícího měsíce. Kromě těchto obrazů budou k vidění i její designy na prknech, botech a dalších věcech, které vytvořila speciálně pro své přátele z boardsports komunity.

Music: DJ Dobrin „DoB“ Mitchev – Producent a Dj z Wet Job Dopeartment

Dobrin je původem z Bulharska, ale delší dobu žije v Praze, kde se 7 let věnoval skateboardingu a momentálně hudební produkci a djingu. Na party DoB zahraje převážně v rytmu HipHop/RnB, ale i do více elektronických stylů jako jsou Trap a Dubstep.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Andrea „Žabka“ Klváčková: Perokresby