Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Andrea Růžičková (Kerestešová): BEZ MÁMY

Do 10.9.2017 bude v Kavárně a galerii Art-n-Coffee, pasáž ČNB, Na Příkopě 24, Praha 1, přístupná charitativní výstava fotografií Andrey Růžičkové (Kerestešové): BEZ MÁMY.

Základním cílem sdružení BEZ MÁMY je pomoc a podpora dětem v Africe, zvláště sirotkům. S epidemií HIV/AIDS v Africe stoupá i počet sirotků, kteří zůstanou po zesnulých rodičích. Starost o ně pak většinu padne na nejbližší příbuzné – prarodiče, strýce, tety. Ti ovšem sami nemají jídla ani peněz nazbyt a tak se všichni stále hlouběji propadají do začarovaného kruhu chudoby. Věříme, že s naší láskou a podporou mohou děti vykročit na cestu do budoucnosti s daleko menšími obavami. Kromě zajištění pravidelného přísunu jídla, zdravotní péče a kvalitního vzdělání je našim hlavním cílem, aby se z děti staly samostatní, odpovědní lidé se zdravým a poctivým přístupem k životu.

Web: www.bezmamy.cz

O misi Andreji Růžičkové s Bez mámy do Mahanga v médiích:Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Andrea Růžičková (Kerestešová): BEZ MÁMY