Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Andrea Růžičková „ČLOVĚČINA“

Do 23.8.2020 bude ve Street Art Bistro, dříve Art bistro Místo, roh Šmeralova 1 / Letenské náměstí, Praha 7, přístupná zajímavá výstava Andrey Růžičkové „ČLOVĚČINA“.

Fotografie běžného dne pod názvem Člověčina představí herečka Andrea Růžičková, která se nadšeně věnuje fotografii. Výběr fotografií byl určen pro výstavu „X“, která proběhla v loňském roce v Mánesu v produkci FUJIFILM jejichž motivem je portrét na černém pozadí. 

Andrea Růžičková (dříve Kerestešová) je známa především jako herečka. Herectví vnímá spíš jako cestu, než cíl. Ve svém volném čase se věnuje fotografii. „K fotografování lidí se snažím přistupovat s velkou úctou a respektem. Jde o jakési pozorovatelské zachycení skutečné chvíle, která nechává prostor na vlastní názor. Snažím se zachytit lidi v jejich přirozenosti a čistotě,“ říká Andrea. Autorka má za sebou již čtyři autorské výstavy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Andrea Růžičková „ČLOVĚČINA“