Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Andrea Pekárková alias Aka 47: Re:Creation / Virtual Wellness

Do 15.2.2019 můžete v uměleckém knihkupectví Page Five, Veverkova 5, Praha 7, zhlédnout zajímavou výstavu Andrey Pekárkové alias Aka 47: Re:Creation / Virtual Wellness.

Re:Creation / Virtual Wellness je série autonomních digitálních koláží, využívající nástroje rozšířené estetické zkušenosti, s cílem umocnit terapeutickou harmonii vizuálního vjemu.

Andrea Pekárková alias Aka 47 se věnuje projektu Re:Creation / Virtual Wellness, který propojuje alternativní medicínu se současným vizuálním jazykem od roku 2015.

Stěžejním médiem projektu je digitální koláž, hlavním tématem je biospirituální antropologie. Tvůrčí interpretace principů alternativní medicíny variuje na pomezí pseudoléčení a diverzní umělecké akce.
Měřítko eskaluje od lokální geneze k dialogu v rámci globální digitální komunity. Vzniklý virtuální prostor uvnitř obrazu je vždy léčivý a balancuje mezi spirituálně-biotickou, korporátní a uměleckou povahou.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Andrea Pekárková alias Aka 47: Re:Creation / Virtual Wellness