Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Anastasiya Miasnikova – Obrazy na cestě. Posaďte se.

13. 10.-13. 12. / Sedíme stylově / Malba

Do 13.12.2017 bude v showroomu Sedíme Stylově , Sokolovská 1464/188, Praha 8 (kousek od Palmovky), přístupná zajímavá výstava obrazů Anastasiya Miasnikova – Obrazy na cestě. Posaďte se..

Obrazy na cestě je první pražská výstava mladé běloruské malířky Anstasiye Miasnikové vystupující pod pseudonymem Exodus. Ta ve své tvorbě shrnuje více než tříleté období častého stěhování mezi Prahou, Minskem a Petrohradem.

Její obrazy jsou z velké části figurativní, s prvky abstrakce. Zachycují její vnitřní svět, jsou jakýmsi autentickým deníkem o vztazích, lásce a prožitcích. Exodus ráda experimentuje se stylem a formou. Mnohé z jejích prací jsou zčásti koláže, někdy používá místo malířského plátna kartón. V poslední době její styl ovlivňují také grafický design a animace, kterými se okrajově zabývá.

Protože nejlepší pohled na obraz je z pohodlné židle, koná se výstava v industriální dílně a showroomu ikonického sezení #sedimestylove.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Anastasiya Miasnikova – Obrazy na cestě. Posaďte se.