Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Alexander Mikoláš: Krušnohorské pohádky

Cca do 30. 9. 2023 je v pasáži českého designu, Na Příkopě 24, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Alexander Mikoláš: Krušnohorské pohádky.

Premiéra nedávno vymyšlených, čerstvě sepsaných a letos namalovaných starodávných pověstí Krušných hor. Sudetské duchovní lepidlo.

Alexander Mikoláš, nálezce a vynálezce mytologií, vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, po čase však zjistil, že práva nejsou obor, který by ho naplňoval. Pro své jazykové nadání se věnuje tlumočení, z potřeby výtvarné realizace grafice a designérství a občas také divadlu nebo krátkému filmu. 

Těšit se můžete na premiéru nedávno vymyšlených, čerstvě sepsaných a letos namalovaných starodávných pověstí Krušných hor grafika a designéra Alexandera Mikoláše.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Alexander Mikoláš: Krušnohorské pohádky