Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Alex Vido: Humanimal

29. 2.-4. 4. / Jatka 78 / Malba

Do 4. 4. 2024 je v kulturním prostoru Jatka 78, Jateční 1530, Praha 7 (hala 7 a 8 Holešovické tržnice), přístupná zajímavá výstava obrazů Alexe Vido: Humanimal.

Výstava je volně přístupná v době otevření Bistra & Baru Jatek 78 (PO-PÁ 10.00–23.00, SO-NE – pokud se hraje, otevíráme 90 min. před začátkem představení).

Alex Vido (*13. 9. 1995) studoval Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni, malbu u doc. akad. malíře Aleše Ogouna a grafiku u prof. akad. malíře Mikoláše Axmanna.
 
Ve své umělecké tvorbě se zaměřuje především na figurální motivy, které zpracovává formou malby, grafiky a kreseb. Kromě své tvorby se věnuje také výuce figurální kresby na Střední průmyslové škole grafické Hellichova a je aktivním členem Sdružení českých umělců grafiků Hollar.
 
Kurátorka: Hana Zrno Vondrů
Pro více informací sledujte instagramový profil Galerie Jatka78: https://www.instagram.com/galerie_jatka78


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Alex Vido: Humanimal