Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Alena Šinková: Skleněné obrazy

2. 6.-26. 6. / Vinný bar Blatnička / Malba

Do 26. 6. 2023 je ve Vinném baru Blatnička, Michalská 5, Praha 1, přístupná krásná prodejní výstava Aleny Šinkové: Skleněné obrazy.

Alena Šinková v oboru malovaného skla pracuje celý život a svá originální díla vystavuje u nás i v zahraničí. Její skleněné obrazy jsou složeny ze dvou tabulí a dekorovány na lícové i na rubové straně, čím se dosáhne zvláštního efektu prostoru.

Návštěvu jejího ateliéru na Seči (okres Chrudim, kraj Pardubický) s velmi zajímavou komentovanou prohlídkou si mohou předem domluvit pouze vážní zájemci především z řad sběratelů uměleckého skla na e-mailu alaro (zavináč) email.cz. Na tomto e-mailu je také možné si s autorkou domluvit nákup jejích děl.

Kurátor výstavy: Jiří TichýFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Alena Šinková: Skleněné obrazy