Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Alan Pajer – Portréty 2

Jenom do 17.9.2020 bude v Knihkupectví Ars Pragensis + Spolku občanů a přátel Malé Strany a Hradčan, Malostranské náměstí 27, Praha 1, přístupná zajímavá a krásná výstava Alan Pajer – Portréty 2.

První výstavu v době postcovidové zahájíme nám známým fotografem Alanem Pajerem. Těšit se můžete jak na fotografie Václava Havla, jehož byl osobním fotografem, tak na některé dosud nezveřejněné portrétové fotografie z autorova bohatého profesního života.

ALAN PAJER, narozen 12.7.1948 v Děčíně, žije v Praze.

Po studiích na grafické škole absolvoval postgraduální studium pro fotoreportéry na FAMU. Pracoval jako portrétní fotograf v družstvu Fotografia, od roku 1989 pracoval jako fotograf na volné noze a spolupracoval s prezidentskou kanceláří Václava Havla.

Zabývá se užitou fotografií, ve své volné tvůrčí činnosti se převážně věnuje portrétní fotografii. Získal řadu různých ocenění na výstavách a soutěžích. Například na WORLD PRESS PHOTO a CZECH PRESS PHOTO.

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Alan Pajer – Portréty 2