Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž akademické malířky Hoang Tuyet Hanh: Pozdravy z Vietnamu

Do 14.7.2017 bude v Kávovarně Lucerna, Štěpánská 61, Praha 1, přístupná výstava obrazů akademické malířky Hoang Tuyet Hanh: Pozdravy z Vietnamu.

Hoang Tuyet Hanh

Vynikající malířka a kreslířka vystudovala grafiku na Vysoké škole uměleckého průmyslu v Hanoji a posléze studovala malbu na Akademii výtvarných umění v Praze pod vedením profesora Radomíra Koláře. Inspirací je pro umělkyni rodná vlast i česká krajina, kterou zejména v posledních letech zobrazuje v celém jejím osobitém kouzlu a nekonečném půvabu.

Její obrazy, nejčastěji tvořeny olejem na plátně, jsou stylově jasně vyhraněné, vyznačují se silou výrazu a malířským přednesem a nevšedním způsobem zachycují prchavost okamžiku a pomíjivost světa kolem nás.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž akademické malířky Hoang Tuyet Hanh: Pozdravy z Vietnamu