Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

vernisáž Adama Stanka a Heleny Sequens „Sometimes I‘m naive and than sad…“

Do 12.5.2015 bude v The Solution, Krymská 27, Praha 10, přístupná výstava Adama Stanka a Heleny Sequens „Sometimes I‘m naive and than sad…“.

Dílo Heleny Sequens a Adama Stanka, mladé umělecké dvojice, jež tvoří nedílnou a velmi zřetelně čitelnou součást čes- ké umělecké scény, má naprosto různorodý charakter, a to nejen díky celé škále uměleckých technik, kterými se vyjadřují, ale také rozmanitostí námětů a témat, jimž se věnují s ironií a sarkasmem sobě vlastním.
Helena a Adam vytvářejí instalace, objekty a videa, které pomocí cynického a sarkastického humoru poukazují na současnou pokleslou politickou, společenskou, náboženskou a morální situaci. Fascinací plíživým zlem a perverzí naší společnosti nastavují zrcadlo realitě současného světa a poukazují na banalitu všudypřítomného zla a existence vůbec. http://www.papermill.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
vernisáž Adama Stanka a Heleny Sequens „Sometimes I‘m naive and than sad…“