Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Adam Jílek: P.O.R.N. (18+)

Do 27.9.2015 bude v Galerii Art Salon S v 11.patře budovy bývalé Microny Modřany, Československého exilu 4, Praha 4 (tram 3,17 do zast. Belárie), vždy pouze ve středu 12:00 – 18:00 pro vážné zájemce přístupná výstava obrazů Adama Jílka: P.O.R.N.

Na vernisáži proběhla evropská premiéra hudebního videa k singlu P.O.R.N. bulharského umělce Alek Sandar, který vznikl ve spolupráci s Amanda Lepore.
Výstava, která svým tématem navazuje na právě probíhající expozici Káji Saudka v Tančícím Domě, potrvá do 27. 9. 2015 a bude přístupna každou středu od 12:00 do 18:00 s doprovodem autora.

Adam Jílek

nar. 29.3.1989, Praha, Česká republika.

Během povinné školní docházky navštěvoval kurzy malby a kresby Dr. Petry Havlíčkové. Po ukončení základní školy byl přijat na Obchodní akademii, během níž docházel mimo jiné i na figurální kreslení do Štítného. Po půl roce úspěšně složil přijímací zkoušky na Střední uměleckou školu Václava Hollara a začal se plně věnovat malbě a kresbě. Od prvního ročníku studoval ještě další nepovinné předměty jako byly figurální kreslení u ak. soch. Štěpána Klase a ak. mal. Jana Tichého. Dále absolvoval výtvarnou přípravu u ak. mal. Jany Truksové.

V roce 2010 úspěšně zakončil střední školu a byl přijat na Akademii výtvarných umění do ateliéru klasických malířských technik ak. mal. Zdeňka Berana.   Nyní je na AVU v Ateliéru malířství I /škole Jiřího Sopka.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Adam Jílek: P.O.R.N. (18+)